تئاتر زمستانی در سوچی

sochi_winter_theatre1safarafarin-qpr.jpg
sochi_winter_theatre1safarafarin-qpr.jpg sochi_winter_theatresafarafarin-qpr.jpg
قرارگیری عواملی مختلف در کنار یکدیگر از سوچی یک شهر ایده آل برای سفر ساخته و به مقصدی برای گردشگران تبدیل نموده است . جاذبه های گردشگری سوچی متنوع هستند از سواحل زیبا و کوه های پر برف گرفته تا دیدنی های تاریخی ، که هر کدام با ویژگی های منحصر به فرد می توانند برای مسافران تور روسیه جذاب و دلچسب باشند یکی از این دیدنی ها تئاتر زمستانی در سوچی (Sochi Winter Theatre) است که در ادامه شما را با این تالار آشنا می سازیم با ما همراه باشید .
درباره تئاتر زمستانی سوچی روسیه
در سفر به سوچی معمولا مقدار زیادی از وقت گردشگران صرف گشت و گذار می گردد در بین این مکان هایی که مورد بازدید قرار می گیرند نباید تئاتر زمستانی در سوچی را فراموش نمود بهتر است قبل از مراجعه به این مکان راهنمای این تالار را مطالعه نمود و از تاریخچه و برنامه هایش آگاه شد . بلیط بازدید از این مکان را می توان از بسیاری از هتل ها تهیه نمود و یا اینکه از دفتر مجموعه خریداری کرد هر فصل تئاتر با نقش های جدید ، اپرا و باله جشن گرفته می شود و با برنامه هایی جذاب بازدیدکنندگان را سرگرم می سازد در این مجموعه علاوه بر لذت بردن از عملکرد و اجراهای مختلف می توان از معماری و فضاهای داخلی زیبا نیز استفاده نمود و از گزینه های مختلفی که در ساخت آن به کار رفته دیدن کرد . این سالن تئاتر همیشه مملو از علاقه مندان به نمایش های روسی است و حضور گردشگران تور سوچی در این سالن می تواند سفر را دلچسب تر سازد .
اطلاعاتی در مورد تئاتر زمستانی در سوچی
عملیات ساخت تئاتر زمستانی در سپتامبر سال 1934 میلادی اغاز شد و بعد از گذشت مدت زمانی 3 ساله در 11 نوامبر سال 1937 به اتمام رسید و اولین اجرای برگزار شده در آن مربوط به نمایش ” عروس سزار” به کارگردانی ریمسکی کارساکوف می باشد که در ماه می سال 1938 بوده است . در ساخت این مجموعه از سبک باشکوه سلطنتی و سبک نئوکلاسیک استفاده شده و ساختمان آن با 88 ستون قرنتس احاطه شده است همچنین 3 مجسمه تالیا ، ملپومن و ترپسیکو که از الهه های شعر و موسیقی این سرزمین هستند در 3 گوشه بنا به چشم می خورند . تالار تئاتر زمستانی در سوچی به گونه ای طراحی شده که تماشگر در هر قسمتی از آن نشسته باشد بر صحنه اشراف کامل دارد همچنین این تالار ظرفیت پذیرش 946 نفر را به طور همزمان دارد و با رنگ های آبی ، طلایی و سفید زینت داده شده است سقف تالار نیز با لوستری که شامل 300 لامپ و آویزهای کریستالی می باشد تزئین شده است . این مجموعه و سالن های مشابه از برترین جاذبه های گردشگری روسیه هستند و محلی برای اجرای هنرمندان و گروه های موسیقی و تئاترهای معروف روسی و خارجی می باشند . آخرین بازسازی که بر روی تئاتر زمستانی انجام شده در سال 2005 میلادی بوده که در آن برخی از تعمیرات و بازسازی ها به خصوص در بخش تجهیزات فنی ، صحنه ی اصلی تئاتر ، تعویض صندلی ها و… توسط شرکت بزرگ Rosremstroyservis صورت گرفت تا این تئاتر زمستانی همیشه زنده و پویا باشد و از عیوب احتمالی در امان بماند .
pic753247210001