پارک اقیانوسی دیسکاوری ورلد در سوچی

sochi_discovery_world_aquarium1safarafarin-qpr.jpg
sochi_discovery_world_aquarium1safarafarin-qpr.jpg sochi_discovery_world_aquarium2safarafarin-qpr.jpg sochi_discovery_world_aquariumsafarafarin-qpr.jpg
سوچی بعد از به عهده گرفتن میزبانی بازی های المپیک زمستانی در سال 2014 مورد توجه گردشگران قرار گرفت و بعد از آن مسافران زیادی به این شهر سفر کردند . وجود مناطق ساحلی و کوهستانی در کنار جاذبه های گردشگری متعدد جلوه خاصی به این شهر بخشیده و بر جذابیت آن افزوده است پارک اقیانوسی دیسکاوری ورلد در سوچی (Sochi Discovery World Aquarium) از جمله دیدنی هایی است که بازدید از آن در تور سوچی پیشنهاد می گردد برای آشنائی بیشتر با این مکان با سفر آفرین همراه باشید .
درباره پارک اقیانوسی سوچی
امروزه پارک اقیانوسی و آکواریوم از جمله جاذبه هایی هستند که در بیشتر شهرهای توریستی به چشم می خورند سوچی نیز مستثنی نبوده و دارای آکواریوم می باشد . پارک اقیانوسی دیسکاوری ورلد در سوچی ، آکواریومی است که گونه های مختلف آبزی را در خود جای داده و مکانی مناسب برای بازدید خانواده ها فراهم نموده است . پارک اقیانوسی سوچی در خیابان لنین و درمنطقه آدلر واقع شده و بزرگترین آکواریوم در سواحل جنوبی روسیه می باشد گردشگران تور روسیه با بازدید از این مکان که یکی از جاذبه های گردشگری سوچی می باشد می توانند ساعاتی خوب و عالی را در کنار دوستان و آشنایان و یا اعضای خانواده سپری کنند . این مجموعه از چهارشنبه تا یکشنبه از 10 صبح تا 6 بعد از ظهر پذیرای مراجعه کنندگان است و در محیطی زیبا نمایشی ازدنیای رنگارنگ زیر آب ارائه می دهد .
اطلاعاتی در مورد آکواریوم دیسکاوری ورلد سوچی
بازدید از پارک اقیانوسی دیسکاوری ورلد در سوچی تجربه ای شگفت انگیز از سفر به دنیای زیر آب به ارمغان می آورد و در محیطی زیبا فرصت تماشای انواع آبزیان و گونه های زیر آب را فراهم می کند . این آکواریوم که از دیدنی های سوچی و جاذبه های گردشگری روسیه به شمار می آید در وسعتی حدود 6000 متر مربع بنا شده و دارای 30 آکواریوم می باشد که در مجموع با 5 میلیون لیتر آب پر شده اند . در این آکواریوم بیش از 100 گونه از ماهی های آب شیرین از آمازون و اکوادور گرفته تا استرالیا به نمایش درآمده که بزرگسالان و کودکان می توانند با این موجودات دریایی و اقیانوسی آشنا شده و اسرار دنیای زیر آب را کشف کنند همچنین در این مکان می توان غذا دادن به موجودات دریایی را تماشا کرد .
یکی از نمایشگاه های آکواریوم به ماهی های رودخانه ای و آب شیرین اختصاص دارد که از سبک جنگل های استوایی و آبشار دل انگیز آن برای طراحی این بخش استفاده شده است سالن بعدی ، مربوط به ساکنان اقیانوس ها و دریاها است این سالن شامل 13 اکواریوم کوچک تر و تونلی پیچ در پیچ به طول 44 متر می باشد که بزرگترین مخزن اکواریوم با حجم 3 میلیون لیتر آب در آن قرار دارد . گردشگران تور سوچی می توانند در حین قدم برداشتن در میان تونلی که از 3 طرف با آب احاطه شده طیف وسیعی از گیاهان ، کشتی های غرق شده ، صخره ها و گونه های دریایی از جمله کوسه ها ، دلفین ها ، پنگوئن ها ، مجموعه خرچنگ ها ، اختاپوس و ماهیان گرمسیری را مشاهده کنند .
pic126057210001