پارک آبی واترورلد قبرس

waterworld_waterpark_cyprus7safarafarin-qpr.jpg
waterworld_waterpark_cyprus7safarafarin-qpr.jpg waterworld_waterpark_cyprus6safarafarin-qpr.jpg waterworld_waterpark_cyprus5safarafarin-qpr.jpg waterworld_waterpark_cyprus4safarafarin-qpr.jpg waterworld_waterpark_cyprus3safarafarin-qpr.jpg
با اینکه قبرس کشوری کوچک است اما مجموعه ای از بهترین ها را در خود گنجانده است که این بهترین ها شامل شهرهای تاریخی با پیشینه ای غنی ، سواحل شنی زیبا ، تفریحات مهیج ، طبیعت فوق العاده ، جاذبه های طبیعی و هتل هایی با امکانات رفاهی و تفریحی مناسب می باشد . این جزیره دارای چندین مجموعه آبی است که در میان آن ها پارک آبی واترورلد قبرس (WaterWorld Waterpark Cyprus) از بهترین ها در اروپا و حتی جهان می باشد . با سفر آفرین تا انتها همراه باشید تا در مورد این پارک آبی موضوعی بیشتر بدانید .
درباره مجموعه آبی واترورلد در آیا ناپا قبرس
پارک آبی واترورلد قبرس با بیش از 20 سال سابقه یکی از بزرگترین پارک های آبی موضوعی در اروپا بوده و از بدو تاسیس تا کنون بیش از 30 جایزه بین المللی دریافت نموده است . واترورلد قبرس در کنار جاده آیا تکلا در نزدیکی ساحل زیبای نیسی واقع شده و دارای بازی های مختلف برای تمامی سنین از کودک گرفته تا بزرگسال می باشد . این پارک آبی که از جاذبه های گردشگری قبرس به شمار می آید دارای تم رنگی اساطیر یونان است که این تم در طراحی پارک و نام جاذبه های موجود در آن به کار برده شده است . گردشگران تور قبرس با مراجعه به تم پارک آبی واترورلد می توانند روزی مهیج و بیادماندنی را در کنار دوستان و خانواده خود سپری کنند .
جاذبه های مجموعه آبی واترورلد قبرس
پارک آبی واترورلد آیا ناپا به عنوان یکی از تفریحات قبرس در سال 1996 به بهره برداری رسیده و با رعایت نکات ایمنی و استانداردهای جهانی و همچنین بازی های به روز در میان 25 پارک آبی برتر جهان قرار گرفته و از بزرگترین ها در قاره سبز محسوب می گردد . پارک آبی واترورلد قبرس در فاصله 2 کیلومتری مرکز آیاناپا و 45 کیلومتری فرودگاه بین المللی لارناکا واقع شده و تا کنون بیش از 4.5 میلیون بازدید کننده داشته است . این پارک که در فضایی به وسعت 100 هزار متر مربع گسترده شده با بیش از 18 جاذبه و امکانات متنوع ، فضایی شاد و پر نشاط برای مراجعه کنندگان فراهم نموده است .
سرسره شیرجه آپولو ، رودخانه ادیسه ، سرسره چرخشی ایولوس ، سرسره ارابه شکار ، حمام آفرودیت ، سرسره سقوط در آتلانتیس ، سرسره های ماری ، سرسره مجرای فایتون ، سرسره سقوط ایکاروس ، استخر موج پوزئیدون ، سرسره نبرد هرکول و سرسره های کامیکازه ، سرسره نسیم زفیر ، استخر پگاسوس ، زمین بازی هیجان تروجان ، هزار توی مینوتور ، زمین آب بازی کودکان دنئید و استخر هیجان آتلانتیس از جمله بازی هایی هستند که در پارک آبی Waterworld قبرس خودنمایی می کنند . علاوه بر این در پارک آبی واترورلد امکاناتی چون فیش اسپا ، چندین رستوران و کافه ، صندلی ساحلی و چتر ، پارکینگ ، کمدهای قفل دار و اتاق تعویض لباس به چشم می خورد . همچنین در این مجموعه بیش از 100 نجات غریق و کارمند آموزش دیده مستقر هستند تا در صورت بروز مشکل به مراجعه کنندگان کمک کنند .
ساعت کاری و بلیط واترورلد قبرس
این مجموعه که از برترین تفریحات آیاناپا می باشد از ماه می تا ماه سپتامبر از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر پذیرای علاقه مندان به هیجان بوده و در ماه های آوریل و اکتبر از ساعت 10 صبح تا 5 بعد از ظهر فعالیت می کند . توجه داشته باشید که تم پارک آبی واترورلد در ماه های ذکر شده در تمامی روزهای هفته باز می باشد . بلیط این مجموعه برای افراد 13 سال و بالاتر 38 یورو و برای 3 تا 12 سال 24 یورو می باشد همچنین کودکان زیر 3 سال به طور رایگان می توانند از این پارک آبی استفاده کنند .
pic520079210001