• پاتایا

پاتایا

شهر ساحلی پاتایا
پاتایا یکی از زیباترین شهرهای ساحلی کشور تایلند است که در ساحل شرقی خلیج تایلند واقع شده.
جزیره مرجانی پاتایا
جزیره مرجانی پاتایا که با نام اصلی (کوه لن). جزیره ای حدود 8 کیلومتر مربع می باشد و یکی از جزایر خاموش ساحل پاتایا می باشد.
پارک سنگ های
پارک سنگ های چند میلیون ساله و مزرعه کروکودیل ها
مینی سیام
مینی سیام مینی سیام ( Mini Siam ) نزدیک مرکز پاتایا واقع شده است.و در آن ماکت های کوچکی از آثار تاریخی مشهور جهان و تایلند قرار گرفته است.
دنیای زیر آب(خانه مقدس حقیقت)تایلند
خانه مقدس حقیقت ( Sanctuary of Truth ) بنای چوبی عظیم و با ابهت معبد مانندی است که در شمال پاتایا در کنار دریا واقع شده است
موزه بطری های شیشه ای(پاتایا)
موزه هنری بطری های شیشه ای که با نام( The Bottle Art Museum ) شامل بیش از 300 نوع اثر هنری دست ساز درون بطری های شیشه ای است.
شوی آلکازار و تاتر آلانگ کارن
شوی آلکازار ( Alcazar ) و تاتر ( Alangkarn ) از جمله نمایش های جذابی هستند که دیدن آنها می تواند لحظات خوش و به یاد ماندنی را برای گردشگران به ارمغان بیاورد.
مراکز خرید معروف پاتایا
پارک پاتایا و پارک آبی Water Park
پارک پاتایا که در شمال ساحل جومتین پاتایا قرار دارد
مینی سیام مجموعه ای مینیاتوری در پاتایا
پاتایا است و جذابیت های بی شمار ، سواحل فوق العاده و امکانات گردشگری متنوع . در این شهر ساحلی تفریحات آبی و سرگرمی های شبانه حرف اول را می زنند و همچنین موزه ها و دیدنی های قدیمی و جدید جلوه خاصی به آن بخشیده اند . پاتایا در ساحل شرقی خلیج تایلند واقع شده و با آب های آبی و دنیای رنگارنگ زیر آب هر ساله مقصد گردشگرانی است که به منظور استراحت و تفریح تور تایلند را انتخاب کرده اند . از میان جاذبه های متنوعی که در این شهر وجود دارد در ادامه مینی سیام مجموعه ای مینیاتوری در پاتایا را معرفی می کنیم .
باغ استوایی نانگ نوچ در پاتایا
اکثر گردشگرانی که با پاتایا سفر می کنند می پندارند که جاهای دیدنی این شهر به کلوب های شبانه و سواحل زیبا محدود می گردند در صورتی که این گونه نبوده و جاذبه های متنوعی در آن به چشم می خورند . باغ استوایی نانگ نوچ در پاتایا (Nong Nooch Tropical Botanical Garden Pattaya) یکی از پرطرفدارترین اماکن دیدنی است که در ادامه به معرفی آن پرداخته شده است با سفر آفرین همراه باشید .
هریکین | تاب غول پیکر
این بازی خارق العاده که هریکین Hurricane نام دارد و طوفان معنا شده است, برای افرادی که علاقمند به بازی های هیجانی هستند مناسب است.