• پافوس

پافوس

تپه آفرودیت پافوس
تپه آفرودیت به یک تفریحگاه ساحلی در منطقه پافوس، قبرس است.
سواحل پافوس
شهرستان زیبای پافوس به طوری تقریبی دارای حدود 27 ساحل میباشد که تاثیر زیادی در جذب گردشگران داشته.
5 دلیل برای سفر به پافوس
پافوس شهریست بی نظیر در کشور قبرس با طبیعتی زیبا و هیجان انگیز، و تاریخی جالب برگرفته از اقوام رومی و یونانی و ترک...
قلعه سارانتا کلنس در پافوس
پافوس از مکان های فوق العاده و هیجان انگیز برای بازدید است.
پافوس اودئون
تعطیلات در پافوس پر از چیزهای هیجان انگیز است از جمله پافوس اودئون...
مجلس دیونیسوس
یک مقصد توریستی بسیار محبوب برای سازندگان تعطیلات در پافوس این خانه (مجلس دیونیسوس) است.
موزه قوم نگاری در پافوس
زیبای این موزه به قدری است که مراسم ازدواج خود را در این مکان انجام می دهند...
پافوس جواهر قبرس
از سالیان قبل به عنوان جواهر قبرس محسوب میشده.پافوس یکی از زیباترین منطق کشور قبرس است.
گردشگری در پافوس
گردشگری در پافوس همراه با خرید هم لذت بخش است و همچنین دارای مراکز خرید بزرگ و مناسبی است و همچنین بازارهای سنتی نیز در کنار این بازارهای مدرن لطف خاص خود را دارد. از جمله هایپر مارکت کارفور ، مرکز صنایع دستی قبرس ، فروشگاه دبنهامز و فروشگاه ارمیس را نام برد. صنایع دستی میان گردشگران طرفدار زیادی دارد. ماجراجویی در جاذبه ها و اماکن تفریحی شهر هم جزء برنامه های گردشگران است.
استقرار ماپالئوکاسترو در پافوس
این استقرار همیشه در معرض دیوار دفاعی قبرس بوده است.
آرامگاه شاهان پافوس
آرامگاه شاه تامیز آف دکینگز
موزه موزائیک رومی و ادئون باستان در پافوس
خانه های موزائیک توسط رومیان ساخته شده است.
ستون سانت پال در پافوس
قبرس به یکی از اولین کشورهای مسیحی است.
تاریخچه شهر پافوس
در دوران و هم زمان با افول پافوس به تدریج بر اهمییت نیکوزیا و شهرهای بندری دیگر چون لارناکا و فاماگوستا افزوده میشود.
پارک آبی آفرودیت پافوس در قبرس
قبرس با زیبائی هایی منحصر به فرد و جذابیت هایی مثال زدنی در میان گردشگران محبوبیت زیادی دارد و سالانه مسافران زیادی از این جزیره دریای مدیترانه دیدن می کنند . در قبرس جاذبه های طبیعی و سایت های تاریخی حرف های زیادی برای گفتن دارند هر چند که مراکز تفریحی این جزیره نیز در جذب توریست بی تاثیر نبوده و طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده اند یکی از این مراکز سرگرمی پارک آبی آفرودیت پافوس در قبرس (Paphos Aphrodite Waterpark) است که در ادامه با این مجموعه بیشتر آشنا می شویم با ما همراه باشید .
باغ وحش پافوس
جزیره قبرس دارای چندین شهر معروف است که هر کدام از ان ها دارای اماکن دیدنی متنوعی می باشند . شهر پافوس در قسمت جنوب غربی این جزیره واقع شده و طیف وسیعی از جاذبه های گردشگری از ابنیه تاریخی تا سواحل شنی زیبا را در خود جای داده است . باغ وحش پافوس (Pafos Zoo) یکی از دیدنی های پافوس است که با فضایی طبیعی ، تنوعی گسترده از گونه های مختلف حیوانی را در معرض دید عموم قرار داده است . با سفر آفرین همراه باشید تا این مجموعه را بیشتر بشناسید .
مقبره پادشاهان پافوس
پافوس با پیشینه ای پربار و قدمتی زیاد در بخش غربی جزیره زیبای قبرس واقع شده و هر ساله با جاذبه های تاریخی و سایت های باستانی متعدد همراه با سواحل بی نظیر و امکانات مناسب ، گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند . با ما همراه باشید تا با مقبره پادشاهان پافوس (Tombs of the Kings Paphos) که از برترین اماکن دیدنی این شهر محسوب می گردد آشنا شوید .
قلعه پافوس
پافوس به عنوان شهری تاریخی ، فرهنگی و ساحلی در بخش غربی قبرس ، سایت های باستانی متنوعی را در خود جای داده که هر کدام از این سایت ها از ارزش تاریخی بالایی برخوردار هستند و گردشگران با بازدید از ان ها می توانند سیری در تاریخ پر فراز و نشیب این سرزمین داشته باشند . قلعه پافوس (Paphos Castle) به عنوان یکی از نشانه های این منطقه بعد از چند بار تخریب و بازسازی در طول تاریخ ، به جاذبه ای ارزشمند در این شهر تبدیل شده که هر ساله علاقه مندان زیادی را به خود جذب می کند . با ما همراه باشید تا در مورد این قلعه بیشتر بدانید .