• لیماسول

لیماسول

لیماسول
در کشور قبرس ، لیماسول با حدود 250 هزار نفر جمعیت بزرگترین و پر جمعیت ترین شهر می باشد. لیماسول به عنوان بزرگترین بندر ترانزیت در مدیترانه دو یکی از شناخته شده ترین بنادر ترانزیت در اروپا و همچنین به عنوان بزرگترین پورت ترانزیت کالا در قبرس به شمار می آید.
قلعه کلوسی لیماسول
لیماسول قبرس شهری است که بخشی از قسمت مرکزی و جنوبی این کشور را به خود اختصاص داده و از بزرگترین و پر جمعیت ترین شهرهای این جزیره تاریخی به شمار می آید . در این شهر زیبا تمام عوامل از جاذبه های تاریخی گرفته تا تفریحات مهیج و کلوب های شبانه دست به دست هم داده اند تا گردشگران تور قبرس سفری رویایی را در این شهر تجربه کنند . اگر علاقه مند به دیدن گوشه ای از تاریخ این کشور در زوایای قلعه های ان دوران هستید قلعه کلوسی لیماسول (Kolossi Castle Limassol) می تواند یکی از گزینه های ایده ال برای شما باشد . برای آشنایی بیشتر با این مکان تاریخی با سفر آفرین همراه باشید .
پارک آبی فاسوری واترمانیا لیماسول
تفریح و استفاده از سواحل زیبا در کنار بازدید از جاذبه های تاریخی در حال حاضر اصلی ترین دلایل انتخاب تور قبرس هستند لذا گردشگران بهتر است قبل از سفر اطلاعاتی کلی در مورد این کشور و همچنین جاذبه های تاریخی و مراکز تفریحی که در آن وجود دارد کسب کنند . از بهترین گزینه های قبرس برای تفریح ، پارک آبی فاسوری واترمانیا لیماسول (Fasouri Watermania Waterpark Limassol) است که یکی از وسیع ترین ها و مجهزترین ها در این کشور می باشد . با ما تا انتها همراه گردید .
آبشار کالدونیا در روستای پلترس قبرس
اگر در سفر به قبرس به فکر پیاده روی در میان طبیعت افتادید تا هم هوای تازه تنفس کنید و هم از چشم اندازهای زیبای طبیعت لذت ببرید به شما پیشنهاد می گردد سری به روستای پلترس قبرس (Platres Village) زده و از آبشارهای چشمگیر آن دیدن کنید . یکی از آبشارها که در فضائی زیبا قرار گرفته آبشار کالدونیا در روستای پلترس قبرس (Caledonia Waterfall in Cyprus) است . با ما همراه باشید تا در مورد این آبشار و روستای پلترس بیشتر بدانید .
آماتوس باستان لیماسول
پیشینه جزیره قبرس به هزاران سال قبل بر می گردد و شهرهای مختلف آن جاذبه هایی دیدنی از قبرس باستان را در خود جای داده اند . لیماسول به عنوان یکی از مهمترین شهرهای تاریخی این جزیره دارای دو سایت باستان شناسی کوریون باستان و آماتوس باستان است که هر کدام از این شهرهای باستانی جذابیت های زیادی برای علاقه مندان به تاریخ دارند . با ما همراه باشید تا در مورد آماتوس باستان قبرس (Ancient Amathus Limassol) بیشتر بدانید .
روستای لوفو لیماسول
در جزیره قبرس روستاهایی وجود دارد که با معماری منحصر به فرد و ساختار سنتی و قدیمی خود به شهرت رسیده و هر ساله گردشگران بسیاری را به خود جذب می کنند . لوفو یکی از این روستاهاست که با قدمتی چند صد ساله در فاصله 25 دقیقه ای شهر لیماسول واقع شده و با محیطی زیبا و آرام مقصدی مناسب برای تعطیلات می باشد . با ما همراه باشید تا در مورد روستای لوفو لیماسول (Lofou village in Limassol) بیشتر بدانید .
کوریون باستان لیماسول
آثار تاریخی لیماسول به خصوص آماتوس باستان و کوریون باستان لیماسول (Ancient Kourion Limassol) چیزی نیست که گردشگران تور قبرس به راحتی بتوانند از کنارش گذر نمایند بدون اینکه از آن ها بازدید کنند در واقع این دو شهر باستانی از ارزش تاریخی بالایی برخوردار می باشند . با ما همراه باشید تا کوریون باستان و آثار موجود در آن را بیشتر بشناسید .
صومعه مقدس سنت نیکلاس گربه ها در لیماسول
لیماسول به عنوان شهری ساحلی و دیدنی طیف وسیعی از جاذبه های مورد علاقه گردشگران از سایت های باستان شناسی و ابنیه تاریخی گرفته تا سواحل شنی با امکانات مناسب را در خود جای داده و به مقصدی ایده آل برای سفر تبدیل شده است . یکی از دیدنی های این شهر در خارج از آن ، صومعه مقدس سنت نیکلاس گربه ها در لیماسول (The Holy Monastery of Saint Nicholas of the Cats) است که در ادامه به معرفی آن پرداخته شده است . با ما همراه باشید .