• مالدیو

مالدیو

سفر در مالدیو
مالدیو با آب های شفاف و زلال و سواحل آفتابی خود خواسته های شما را از یک جزیره رویایی برآورده می کند.
جاذبه های گردشگری مالدیو
مالدیو یک مکان رویایی با جاذبه های گردشگری برای گذراندن ماه عسل و یک مسافرت به یاد ماندنی است.
مراکز خرید مالدیو
خرید کردن در مالدیو جزو برنامه های توریست ها است. اغلب فروشگاه ها خوارو بار و صنایع دستی زیبایی را که مورد نیاز توریست ها می باشد را می فروشند.
آب و هوای مالدیو
آب و هوای مالدیو گرمسیر است و در طول سال یا گرم و خشک است یا گرم و مرطوب. بهار ، تابستان و حتی اوایل پاییز ، گرم است و خشک ، اما زمستان‌ها با وجود گرما ، رطوبت هوا بالاست.
غذاهای معروف مالدیو
در مالدیو اغلب رستوران ها انواع غذاهای اروپایی ، آسیایی و بین المللی را سرو می کنند. در شهر ماله اکثرا رستوران ها کوچک می باشد و غذاهای بسیار خوشمزه که باب دل توریست ها می باشد را پذیرایی می کند. غذای معروف در مالدیو ماهی است که اغلب طبخ آن به سبک غذاهای سریلانکا و هند جنوبی است ، غذاهای تند با ادویجات متفاوت. غذاهای سنتی را در مالدیو معمولا با برنج ، ماهی ، چیلی و پیاز سرو می کنند. سالانه تعداد زیادی از توریست ها برای چشیدن غذاهای محلی مالدیو به اینجا سفر می کنند.
تقسیم بندی جزایر مالدیو
در مالدیو جزایر شمالی و جنوبی تفکیک شده اند. توریست هایی که به دنبال آرامش و رستوران های لوکس هستند می توانند جزایر جنوبی را انتخاب کنند و توریستهایی که دوست دارند در جزیره شلوغ باشند که تفریحات هم داشته باشد جزایر شمالی را انتخاب می کنند.
موزه ملی مالدیو
موزه ملی جزو موزه های بنام مالدیو است که اکثر توریست ها در مالدیو از این مکان کرانبها دیدن می کنند.
مولی آگه مالدیو
از این ساختمان زیبا بیشتر در امور اداری استفاده شده و اکثر توریست ها در مالدیو زیاد از این ساختمان دیدن می کنند.
رستوران سابسیکس در اعماق آب های مالدیو
یک رستوران بسیار جذاب با منظره ای فوق العاده از اعماق زیر دریا با غذاهای فوق العاده خوشمزه که سالانه تعداد زیادی توریست را به خود جذب می کند.